Kurz Reiki 2

Datum: 18.01.2019, čas: 16:00 - 20:00

Místo konání: Etnomagic, Masarykova 59/1648, Ústí nad Labem

Telefon: 776 829 069


Kurz je určen pro absolventy REIKI 1 !!!

Reiki 2 pracuje s energiemi, s myšlenkou, pomocí symbolů. Pracuje na vzdálenost, do budoucnosti. Pomocí 3 základních REIKI znaků, které se na kurzu žáci naučí.
Hlavním tématem REIKI 2 je tedy léčení na dálku, diagnostika na dálku, ochrana na dálku, čištění čaker a vyrovnání čaker, čištění prostorů od psychosomatických a dalších negativních energií.
Naučíme se pracovat s budoucností a pomáhat při určitých situacích, jako posilovat psychiku. Důležité jsou ochrany a čištění od negativních energií.
Při zasvěcení do druhého stupně REIKI jsou vám předány symboly, které budete moci používat mimo prostor a čas, léčení osob na dálku, posilovat paměť při studiu a skládání zkoušek, odstraňovat závislosti, zlozvyky, čistit a energizovat místnost. Budete umět posílat energii do budoucnosti k harmonickému řešení všech životních i zdravotních situací:

  • žákovi jsou předány tajné symboly pro práci s REIKI na dálku, zesílení a mentální symbol 
  • žák se učí tyto symboly používat, kreslit a kombinovat. 
  • dálkový symbol: přináší možnost pracovat s REIKI na dálku nebo jednoduše řečeno posílat reiki energii do jakéhokoliv místa, času a prostoru vesmíru a ta bude přijímána okamžitě! 
  • zesilovací symbol: zesiluje průtok REIKI energie kanálem a tedy REIKI působí intenzivněji a doba léčení se zkracuje, navíc tento symbol působí jako ochrana jednotlivce, situace, jídla atd.. (rovněž se používá k čištění prostorů od negativních energií) 
  • mentální symbol: přináší schopnost posílat REIKI energii proti času a do budoucnosti a tak napravovat hluboké karmické, psychické a mentální zátěže (deprese, výčitky, strach, zlost, traumata), které nás trápí a poznamenávají. Stejně tak lze použít tohoto symbolu k ozdravění člověka od některých jeho zlozvyků (kouření, hraní automatů, drogy atd).

Lektorka: Elistratová Irina

Cena 600,- Kč/den


Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.